adidas nmd human race shock pink release date pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell x adidas nmd human race shock pink first official look adidas nmd human race shock pink release date adidas nmd human race collection release date five adidas nmd human race colorways pharrell releasing soon pharrell adidas human race white blue pharrell x adidas nmd human race pharrell williams can seen rocking new adidas nmd human race colorway pharrell x adidas nmd human race pharrell x adidas nmd human race fall 2016 pack now available adidas originals x pharrell williams nmd hu collection release information adidas originals x pharrell williams nmd release information preview pharrell x adidas nmd human race shock pink pharrell adidas nmd human race links retailers pharrell adidas pharrell x adidas nmd human race fall 2016 colorways pharrell x adidas nmd human race shale blue pharrell x adidas nmd human race shale blue release date pharrell williams adidas nmd human race colorways
adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged trace cargo drops week adidas ultra boost uncaged trace cargo adidas ultra boost uncaged trace cargo release date adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year coming soon adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged chinese new year adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged black wool adidas ultra boost uncaged wool black first look adidas ultra boost wool 2016 adidas ultra boost uncaged crystal white vapour grey adidas ultra boost uncaged silver pack adidas ultra boost uncaged adopts silver boost cushioning adidas ultra boost uncaged clear grey 2 adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged clear grey release date adidas ultra boost uncaged light grey hints of color
Tanévrend
ABC - шаблон joomla Скрипты

"A gyermek feje nem edény, amit meg kell tölteni, hanem fáklya, amit lángra kell lobbantani."
(Galileo Galilei)

Aktuális

Diákoknak

Tanároknak

Szülőknek

A 2018/2019-es tanév rendje 

1. Tanévnyitó ünnepség       2018. szeptember 03. 8 óra

Szorgalmi idő:

      - első tanítási nap:         2018. szeptember 03. (hétfő)

      - utolsó tanítási nap:      2019. június 14. (péntek)

      - őszi szünet:                 2018. október 27- 2018. november 4.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: október 26. (péntek) szünet utáni első tanítási nap: november 05. (hétfő)

      - téli szünet:                   2018. december 22 – 2019. január 06.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: december 21. (péntek)
        szünet utáni első tanítási nap: január 07. (hétfő)

      - tavaszi szünet:            2019. április 17- április 24.
        szünet előtti utolsó tanítási nap: április 16. (kedd)
        szünet utáni első tanítási nap: április 25. (csütörtök)

A tanév első félévének vége: 2019. január 25.

Bizonyítványosztás: 2019. február 01-ig

Tanítási napok száma: 181 nap

Tanévzáró, ballagás: 2019. június 21. (péntek) 17 óra