III. korcsoportú fiú kézilabda – megyei bajnokok lettünk! Március 16-án a nyíregyházi Bem iskola tornatermében rendezték meg a 3. korcsoportú fiú kézilabda megyei döntőjét, ahol tanítványaink magabiztos játékkal szerezték
Móra-napok, Nyíregyháza – egy igazi mesemondó tehetség újabb sikere Örömmel adunk hírt Krajnyik Ágnes Eszter, 2.b osztályos tanulónk újabb szép eredményéről: március 30-án a Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola
Emelt szintű kategóriák – söpörte a dobogókat iskolánk A TIT Megyei Német Nyelvi Verseny írásbeli fordulóján iskolánk tanulói kiemelkedő teljesítményt nyújtottak. Az emelt szintű kategóriákban szinte kizárólag Zelk-es tanulók
Ausztrália és Új-Zéland nyomában – sikeresen zárult az Angol Civilizáció Verseny! Vármegyei megmérettetés, 8 iskola, 33 versenyző – és egy szép 2. helyezés a kéttannyelvű kategóriában Angol munkaközösségünk 2026.
Gyerek Világbajnokság 2026, Érd – U10-es kategória Büszke szívvel osztjuk meg a hírt: Makai Márk, iskolánk 3.b osztályos tanulója csapatával megnyerte az érdi Gyerek Világbajnokság U10-es kategóriáját, és a
IV. „Rétköz” Népzenei Verseny, Kisvárda – 2026. április 24. A Kisvárdai Református Alapfokú Művészeti Iskola által meghirdetett IV. „Rétköz” Népzenei Versenyen iskolánk 5.a osztályos tanulója, Vercseg Fábián Kiemelt Arany
„Aszály vs. Árvíz – a végletek megjelenítése” – Tóth Nóra Boglárka I. helyezést szerzett A Felső-Tisza-vidéki Vízügyi Igazgatóság (FETIVIZIG) által a Víz Világnapja alkalmából meghirdetett „Aszály vs. Árvíz –
Angol Nyelvi Akadályverseny – angolosaink I. helyezést szereztek A Nyíregyházi Móra Ferenc Általános Iskola által 2026. március 27. és április 1. között megrendezett Móra-napok keretében lebonyolított Angol Nyelvi Akadályversenyen
A Nyíregyházi Móricz Zsigmond Általános Iskola – Petőfi Sándor Tagintézmény által szervezett „Kitárul a világ” angol nyelvi versenyenmárcius 17-én kerültek átadásra a díszoklevelek: a Tetrekész Alapítvány a Gyermekekért szervezet
Hivatalos elismerés a Bessenyei György Pedagógusképző Központtól – a gyakorlati pedagógusképzés erősítéséért Március 26-án a Nyíregyházi Egyetem dísztermében adta át a „Nyíregyházi Egyetem partnerintézménye” elismeréseit az intézmény és a