„Őrizd a lángot! A magyarok fényét!Kövesd az igazak jó példaképét!Őrizd a lángot, tápláld és éltesd!Legyen még jövő, mely reménységes!”2026. március 13-án, pénteken az 5.a osztály mutatta be ünnepi műsorát,
Iskolánk idei karácsonyi műsorában a 4.a osztály a 12 hónap című mese adaptációját dolgozta fel. A dinamikus, mégis elgondolkodtató előadást a Zelk közössége csendben és figyelemmel kísérte végig.Köszönet Frank
Október 22-én a Zelk színpadán egy különleges előadásnak lehettünk tanúi. A 7.b osztály műsora nem csupán megemlékezés volt, hanem valódi időutazás: egy tanteremből indultunk, és az 1956-os forradalom gyermekszemmel